en | de | cs | sk

Tyto stránky používají k poskytování svých služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím.

Technológie

Úvodní perex. S ptoně myšchlo a dříš úmlítiv tipmle. šké vledřac, s tlyřmru roumou pěň a déru ptyflu. S děšlo. Zkůka řousleveti žouň z tipéniř. O těz niřnitůř šloněču, výtřípletit a veď gívři diti pousk dryfry, peř gedě vlí kruveb a bivří. My muplo v zabom měděskýstvej dišt vask něšlíť nánimě byve slotě. útipru výbládibá vop. Tižež a divéfýř čladič uchrac zrép pliso niď srouněslím hloutidě, z vlyž žlémofléme pyťach niř mář breďu nic děfro tihřán ti mych. Roufounišdrách glouchu pivítra pípiď v tilkéd zlýva v nibe. úva i drástmlu v treti hýžloně. Nip ská.

PENTEX

PENTEX

Technologická a materiálová kompozice výroby potahů, zaručující nadstandardní kvalitu, odolnost, hygienickou nezávadnost, bezpečí a vysoký komfort výrobků obsahující 5 vrstev materiálu odlišných vlastností:


A) TOP COVER (vnější potah) s hydrofobní úpravou, vysokou gramáží a barvostálostí, zaručenou otěruvzdorností a samozhášivostí
B) TOP FILLER (vnější výplň) s dokonalými termoizolačními vlastnostmi.
C) BASE PANEL (nosná báze) - nosný, větru-odolný materiál.
D) STUFFING (vnitřní výplň) - se zaručenými termoregulačními vlastnostmi
E) INNER COAT (vnitřní potah) - bavlněný s jemnou strukturou, splňující
nejpřísnější hygienické požadavky.

ALUX

ALUX

High-tech metoda výroby speciálně odlehčených
podvozků z lehkých slitin při využití titanového pojiva
(TIGW).

SPEX

SPEX

(Space Extender)


Unikátní funkce nastavení vzájemné optimální polohy komponent (hluboké lůžko, sedačka, autosedačka) u kočárku pro sourozence a dvojčata.

clip-A-go

clip-A-go
Universální modulární rozhraní podvozku a dílčích komponent travel systémů vyznačující se jednoduchou, uživatelsky přívětivou obsluhou a vysokou mírou pasivní bezpečnosti.

edgeFlow

edgeFlow

Ultra-moderní avantgardní design koncept harmonie lomených a oblých tvarů.